У Трибухівській громаді люди з обмеженими можливостями мають належний доступ до соціальних послуг

29.06.2023 12:15   Джерело: Трибухівська громада
Опубліковано : Марта Сахно

Наприкінці минулого року Трибухівська громада взяла участь у дослідженні-моніторингу доступності послуг для жінок та дівчат з інвалідністю, яке здійснювалося в рамках реалізації проєкту «Жіноче лідерство: на шляху відновлення України», що фінансується завдяки допомозі Великої Британії (British Embassy Kyiv) та впроваджується організацією Pact Ukraine: building the world the equal opportunities і ТМЖК «Відродження нації».

А вже цьогоріч міжнародний донор надав кошти (360 тис. грн) на усунення недоліків, зафіксованих під час обстеження територіальної громади. За словами директора центру надання соціальних послуг Анжеліки Міщанчук, на початковому етапі про фінансову підтримку не йшлося, тож це стало приємною несподіванкою. Загалом фахівці зауважили, що у Трибухівській ТГ більшість соціальних закладів є новозбудованими і характеризуються високим рівнем доступності для отримання послуг для людей з обмеженими можливостями, зокрема це стосується ЦНАП та амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Водночас розробили так звану дорожню карту щодо усунення недоліків.

 Керівництво громади вирішило спрямувати кошти міжнародного гранту на такі соціальні об’єкти: облаштувати  стоянки для інвалідів зі спеціальними знаками-піктограмами біля ЦНАП та амбулаторії; обладнати захищеними від опадів пандусами із поручнями головні входи до Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів, Трибухівського дитячого садочку "Віночок", центру надання соціальних послуг. Одночасно за кошти місцевого бюджету прокладено бруківку довкола дитячого садочку та замовлено вхідні двері до центру надання соціальних послуг у Трибухівцях, а також до школи у Медведівцях.

Загалом Трибухівська громада налагодила якісну співпрацю з ТМЖК «Відродження нації» й сподівається на подальші цікаві проєкти.

null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет
null
Фото з мережі Інтернет

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Трибухівська громада  

Коментарі