Тернопільщина збільшить обсяги висадки лісів

16.06.2023 23:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Начальник ОВА Володимир Труш разом з лісівниками області зустрівся із представниками міжфракційного депутатського об’єднання «Відновлення та розвиток лісів України».

На сьогодні площа земель лісогосподарського призначення Тернопільщини становить 200 тис. га.

Мета – збільшити лісистість області. Це екологічна безпека й інвестиція у майбутнє країни.

Робота ведеться у декількох напрямках:

  1. Створення якісного садивного матеріалу.

Відвідали селекційно-насіннєвий комплекс з вирощування саджанців із закритою кореневою системою. Центр оснащено найсучаснішим обладнанням, яке зможе забезпечити виробництво 3 млн саджанців в рік, і задовольнити потреби області.

  1. Протипожежна безпека.

Ознайомилися з роботою трирівневої системи моніторингу та відеонагляду, яка мінімізує кількість пожеж в лісах.

  1. Збільшення площі лісових угідь.

На Тернопільщині є багато земель, які громадами не використовуються для ведення сільського господарства. ДП «Ліси України» готове брати відповідальність за такі ділянки, переводити їх у державний лісовий фонд, проводити залісення й лісовпорядкування.

Проведено зустріч з місцевими підприємцями деревообробниками. Оглянуто реконструкцію лісового селекційно-насіннєвого комплексу з вирощування сіянців із закритою кореневою системою.

- Переконаний, що наша співпраця стане майданчиком, який об’єднає усіх стейкхолдерів галузі заради конструктивного та фахового розв'язання питань розвитку лісового господарства України, - прокоментував начальник ОВА.

У Тернополі висадили гортензії в рамках кампанії «Рокзвітай»

У Всесвітній день донора в Україні розпочинається річна кампанія «Розквітай». Почесні донори, волонтери Donor.ua та медичні працівники висадили на території обласної лікарні кущі гортензій.

Кожне життя потребує турботи, бо тоді може цвісти й дарувати добро, бути корисним, підтримувати тих, хто потребує допомоги.

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі