На Тернопільщині зріс рівень води у Дністрі, але без негативних наслідків

12.06.2023 18:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Протягом минулої доби на гідропостах р. Дністер відбувся приріст рівня води: Галич +106 см, Нижнів +73 см, Заліщики +56 см. Наразі підняття води не призвело до негативних наслідків.

Про це 12 червня повідомили в Головному управлінні ДСНС в Тернопільській області.

Оперативно-координаційний центр Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Тернопільській області постійно здійснює моніторинг ситуації та забезпечив готовність сил та засобів до негайного реагування на можливі негативні наслідки. 

Оперативний моніторинг включає постійне відстеження показників рівня води на гідропостах річки Дністер та її приток, а також прогнозування можливих наслідків та підготовку заходів щодо зменшення ризику для населення та інфраструктури регіону.

Рятувальники підтримують постійний зв'язок з владними структурами на місцях та іншими зацікавленими сторонами для координації заходів у разі необхідності.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі