Відвідати чотири подорожі Тернопіллям та стати творцями фотовиставки запрошують дітей з числа ВПО

12.06.2023 11:06   Джерело: Тернопільська Липа
Опубліковано : Марта Сахно

Навчатися основам мобільної фотозйомки, відвідати чотири подорожі Тернопіллям та стати творцями фотовиставки – це можливість гарно провести час влітку для дітей з числа ВПО, що вимушено проживають в Тернополі.

Громадська організація “Жінки в Україні” оголошує набір групи з 10 дітей, яким буде цікавою така діяльність. Вік учасників 12-16 років.

Для дітей будуть проведені наступні заходи:

  • Два майстер-класи з мобільної фотозйомки 13.06.2023 та 16.06.2023 з 12-00 до 14-00.
    Наставником буде відомий фотограф, автор навчальних фотокурсів Юрко Гудь.
  • Чотири краєзнавчі подорожі визначними місцями Тернопілля. Подорожі відбудуться у дати з 20 червня до 20 липня. Їх проведе відомий краєзнавець та історик Сергій Ткачов.
  • Учасники проєкту стануть творцями фотовиставки «Творимо, знайомимося, вчимося, як вдома», яка складатиметься з їх фоторобіт, створених під час проєкту.

Виставка буде презентована в середині серпня 2023 року.

Усі учасники проєкту отримають індивідуальні фото-альбоми, які будуть створені з їх фоторобіт.

Запрошуємо охочих, вмотивованих, творчих дітей реєструватися за телефоном: 063-576-49-46

Проєкт «Пізнаємо, творимо, спілкуємося!» – адаптація дітей з числа ВПО в Тернопільській громаді реалізовується громадською організацією «Жінки в Україні» в рамках проєкту Громадськість за демократизацію, який виконує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій за сприяння Європейського Союзу European Union in Ukraine.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Тернопільська Липа  

Коментарі