Тернопільські спортсмени здобули медалі на Всеукраїнському турнірі

06.06.2023 20:09   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тернопільські спортсмени здобули медалі на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби пам'яті Заслуженого тренера України Йосипа Болдижара. Змагання проходили 2-3 червня у місті Тячів Закарпатської області.

Змагалися понад 350 спортсменів зі всієї України, в тому числі тринадцять вихованців "Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби».

Тернополяни Ярослав Бородай у ваговій категорії  до 75 кг посів друге місце, а Владислав Олексенко у категорії до 29 кг здобув бронзову нагороду.

Джерело: TeNews