Тернопільщина увійшла в трійку пілотних областей проєкту першої леді

31.05.2023 19:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Тернопільщина увійшла в трійку пілотних областей проєкту першої леді School Chef’s Training Hubs Development. Реформа передбачає зміну шкільного меню. Якісне харчування – важливий пріоритет для галузі освіти. Страви мають бути корисними, поживними та смачними. 

Для цього нам потрібні кухарі, які знають все про корисне харчування для дітей та вміють дещо більше й можуть передати ці знання і вміння далі – для загального розвитку та успіху.
Завдяки ініціативі першої леді Олени Зеленської у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Бориспільський професійний ліцей» пройшли навчання 500 осіб: кухарі, медичні сестри з дієтичного харчування, відповідальні за організацію харчування у школах.
Разом з ними проходили навчання працівники харчоблоків 58 опорних закладів освіти. 

– Незабаром такий кулінарний хаб буде створений у нашій області. Тернопільщина у числі трьох областей, де планується випустити 60 майстрів професійно-технічної освіти із сучасними навиками та використати ці хаби, як місце навчання для існуючих кухарів. Українські діти на даний час переживають складний період, тому робити все можливе для покращення їхнього життя наш обов’язок, – прокоментував начальник ОВА Володимир Труш.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі