Тернопільщина співпрацює з ЄС щодо відновлення України

Опубліковано:
31 Травня, 2023

Начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Руслан Кулик взяв участь у семінарі «Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевих та регіональних органів влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС» в Брюселлі. 

На запрошення European Committee of the Regions (Європейського комітету регіонів) та Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області Тернопільської обласної ради Руслан Кулик відвідав Брюссель та взяв участь у семінарі (воркшопі) «Втілення принципів Лугано в життя: посилення ролі місцевих та регіональних органів влади у процесі відновлення та реконструкції України та на шляху до членства в ЄС», що відбувся в Брюсселі. Візит здійсненний за дорученням голови Михайла Головка.

Повідомляють, на сайті Тернопільскої обласної ради.

Даний захід був організований у співпраці з Європейською Комісією, Організацією економічного співробітництва та розвитку, а також з Урядом України, Урядом Великої Британії та Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії.

Ключові питання, які були обговорені на дискусійних панелях семінару — це відновлення України після нашої перемоги з активним залученням місцевого та регіонального рівнів до цього процесу, інвестиції в інфраструктуру, пошук європейських партнерів для співпраці з українськими громадами. А також яку роль у майбутньому може відігравати державно-приватне партнерство на місцевому/регіональному рівні у відбудові України та які їхні потенційні переваги та ризики тощо… 

«Під час заходу відбулося кілька особистих двосторонніх зустрічей. Так, наприклад, з паном Матьє Морі, генеральним секретарем Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, і з п. Берндом Верінгером, мером німецького міста Зіндельфінген, обговорив можливості залучення європейських коштів для розвитку тернопільських громад; грантові програми, в яких вони можуть брати участь; пошук потенційних партнерів для них; гуманітарна допомога для соціально незахищених верств населення області тощо. А з пані Карола Гуннарссон, яка виконує обов’язки голови Шведської асоціації місцевих влад та регіонів (SALAR) — партнерство між адміністративними одиницями двох країн», розповів Руслан Кулик.

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #руслан кулик
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна
Статті
Інтерв'ю
Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»
20:16, 16 Квітня, 2024

Голова Борсуківської ТГ Роман Кухарський: «Живемо… Важко, але працюємо»

Блоги
Найбільше читають: