Українці через застосунок єППО можуть допомогти зенітникам збивати ворожі дрони та ракети

24.05.2023 19:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Кожен із нас має унікальну можливість зробити свій внесок у безпеку нашої країни. Як? Скачайте та встановіть на свої мобільні пристрої застосунок "єППО". Це не просто програма, це наш спільний щит і меч проти загроз з неба.

У ваших руках знаходиться інструмент, який дозволяє будь-кому з нас негайно повідомити сили ППО про потенційну небезпеку. Ваші дії можуть врятувати життя, ваших близьких, сусідів, всіх нас. Ви робите більше, ніж просто встановлюєте додаток - ви допомагаєте зміцнити оборонні можливості нашої держави.

Сили ППО щодня виконують безцінну роботу, вони стоять на сторожі нашої безпеки. Але вони не можуть бути всюди одночасно. Ви - їхні очі і вуха. Ви - їхній найважливіший союзник. Ваша участь і ваша активність можуть значно підвищити ефективність їхньої роботи.

Застосунок "єППО" https://eppoua.com/ рекомендований ГУР МО України. Це не просто додаток, це є наша спільна відповідальність і можливість зробити нашу країну безпечнішою.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі