«У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії», – Михайло Головко

24.05.2023 13:34   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно
Такою цитатою розпочав своє вітальне слово на святкових урочистостях 23 травня присвячених Дню Героїв на Театральному майдані Тернополя голова обласної ради Михайло Головко.

Слова належать полковнику армії УНР, керівнику куреня Січового Стрілецтва, першому голові організації українських націоналістів Євгену Коновальцю. І 23 травня 85 років тому, він був убитий агентом НКВД Сташинським. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку 23 травня святкувати День Героїв.

Право на життя має той, хто бореться. Кожна доба має своїх Героїв – мільйони найкращих хлопців і дівчат, які віддали свої життя за українську державу. На жаль, 23 травня не є державним святом, однак нас ніхто не позбавить національної пам’яті! І в цей день офіційно вшановуватимуться Герої усіх поколінь! – наголосив Михайло Головко. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі