Відбулась онлайн конференція між начальником Головного управління Ракетних військ і артилерії та курсантами Тернопільського коледжу

27.04.2023 18:25   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

«Відбулась перша онлайн відеоконференція в рамках проєкту «ВІРИМО! МОЖЕМО! ПЕРЕМОЖЕМО!» 

Про це повідомляє у Facebook сторінка Ракетних військ і артилерії ЗСУ.

«Відбулась перша онлайн відеоконференція в рамках проєкту «ВІРИМО! МОЖЕМО! ПЕРЕМОЖЕМО!» (діалог з молоддю) між начальником Головного управління Ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу Збройних Сил України полковником Сергієм БАРАНОВИМ та учнями/курсантами Тернопільського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою (м.Збараж)», — йдеться у повідомленні.

Учні/курсанти Тернопільського коледжу мали можливість поспілкуватись з легендарним полковником, дізнатись:

чому українські артилеристи сьогодні кращі у світі

як опановують більшість новітніх сучасних артилерійських систем, що перебувають на озброєнні у провідних країнах світу, і майстерно їх застосовуючи, попри вогневу перевагу противника

як модернізують та застосовують старі зразки озброєння.

Були детально розглянуті надсучасні зразки вітчизняної та іноземної зброї ракетних військ і артилерії та безпілотних систем.

«За статистикою, до 80 відсотків втрат ворога в бойовій техніці й живій силі — саме на нашому рахунку. Західні партнери України навіть стверджують, що ми створили так званий KILLNET, або «Сітку смерті ЗСУ», — зазначив полковник Сергій Баранов.

Проєкт «ВІРИМО! МОЖЕМО! ПЕРЕМОЖЕМО!» (діалог з молоддю) започаткований для комунікації та консолідації нашого суспільства з залученням молоді, проект несе не тільки просвітницьку мету, а і можливість отримати необхідну інформацію про війну, перебіг подій і є потужнім мотиваційним інструментом для розвитку національно-патріотичної свідомості та гідності в спеціалізованих військових та вищих учбових закладах України і світу.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі