Тернопільську школу №28 обрали до участі у проєкті «Змінитись за 7 місяців»

24.03.2023 22:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тернопільську загальноосвітню школу №28 обрали однією з двох шкіл-учасниць проєкту «Змінитись за 7 місяців».

Інформацію про це опублікували на Facebook-сторінці #EdCampUkraine, - написала у соцмережі директорка навчального закладу Лілія вавринів: 

«Вітання з перемогою!

Публікація про обрання нашої Тернопільської загальноосвітньої школи №28 однією з двох шкіл-учасниць проєкту «Змінитись за 7 місяців» щойно з‘явилась на Facebook-сторінці #EdCampUkraine

Ми неймовірно пишаємось і безмежно вдячні нашій шкільній спільноті за потужну підтримку! Ви найкращі!

Дякуємо команді EdCamp та членам Опікунської ради за те, що повірили в наш проєкт змін та здатність реалізувати ці зміни!

Ми вдячні фіналістам проєкту - Комунальному закладу «Вінницький ліцей №8», Бобрицькому ліцею та Харківській загальноосвітній школі №26 за таку чудову компанію. Ви неймовірні та надихаючі!

Особлива подяка Save the Children in Ukraine, Education Cannot Wait #ECW, Державній службі якості освіти, Kharkiv School of Architecture, Six Seconds, Disastershok, ITC - Israel Trauma Coalition, без яких цей проєкт не відбувся б!

Відчуваючи радість та ейфорію - усвідомлюємо, що ми десь лише на половині шляху. Попереду багато роботи, можливостей та змін!

Ось який план роботи на наступні 7 місяців:

  • Пілотна громадська акредитація як альтернатива інституційному аудиту, яку запроваджує Державна служба якості освіти;
  • «Переосмислення» і ремонт приміщення через співдію всього шкільного колективу разом із експертами та експертками з Харківської школи архітектури (з бюджетом 700 тисяч гривень для кожного закладу освіти);
  • Розбудова стійкісноорієнтованої школи через підвищення кваліфікації всієї освітньої родини завдяки інноваційним рішенням програми CEEH, Six Seconds, Disastershock, Ізраїльської коаліції травми та інших;
  • Опис і поширення досвіду трансформацій - путівник і документальний фільм, - щоб допомогти іншим школам напрацювати власні стратегії у воєнний і повоєнний час!

Попереду нас чекає багато роботи!

Мріймо! Розвиваймось! Діймо!», - пише директорка школи.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі