Як працювати над розвитком української мови: громади Тернопільщини подали пропозиції

22.03.2023 08:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Шумська, Лановецька та Товстенська громади подали пропозиції до плану заходів в рамках програми розвитку та функціонування української мови.

Це програма, яку в Тернопільській обласній військовій адміністрації затвердили у 2022 році у рамках урядової концепції, - повідомили на сторінці ОВА у мережі Facebook: 

Основними завданнями програми є зміцнення державного статусу української мови, вироблення дієвого механізму її захисту, розвитку та популяризації. Також це мотивування громадян до вивчення та спілкування українською мовою, запровадження та реалізації відповідних проєктів. Ще завданнями програми є покращення якості викладання державної мови та створення умов для підвищення обізнаності громадян про порядок застосування норм законодавства про державну мову в усіх соціальних сферах.

У Тернопільській обласній військовій адміністрації нагадують, що пропозиції до заходів можна надсилати на пошту odapress.te@gmail.com.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі