Правильний водонагрівач зекономить гроші й забезпечить гарячу воду цілодобово

19.03.2023 20:41   Джерело: TeNews
Опубліковано : Новини Тернопілля

Обрати водонагрівач для своєї оселі - задача не з легких. Треба врахувати усі нюанси вашого житла, кількість його мешканців та рахунки, які ви готові сплачувати за використану електроенергію. Головне, щоб все це було за мінімальні витрати й з максимальним комфортом для вас.

Скажете такого не буває? Ні, навпаки. Сучасні виробники врахували усі нюанси, тому ви можете бути спокійними, що водонагрівач https://comfy.ua/water-heater/brand__atlantic/, який ви оберете для себе - буде ідеальним для вашого дому.

Перед покупкою врахуйте деякі нюанси та поставте собі кілька запитань:

- де буде використовуватися обігрівач (на кухні в раковині, у ванній кімнаті в раковині, душі або ванні тощо);

- скільки точок водозабору ви будете використовувати одночасно;

- температура холодної води, що надходить в пристрій;

- який тиск води в мережі;

- чи можна під'єднати обігрівач безпосередньо до електричної системи.

Маючи цю інформацію, придбати потрібний пристрій буде набагато легше, і ви будете впевнені, що він виправдає ваші очікування.

Проточний чи обʼємний?

На це запитання можете відповісти лише ви. Адже ви вирішуєте, що буде кращим для вашого дому.

Обʼємний водонагрівач дає можливість нагріти велику кількість води за один раз. А потім він підтримує температуру води за допомогою вбудованого термостата. Правильно налаштований термостат запускає нагрівач, як тільки температура води падає нижче заданої.

Накопичувальний водонагрівач подає гарячу воду в кількох місцях одночасно. Для комфортного використання обігрівача, необхідно правильно вибрати об’єм бака, який залежить від кількості людей, які користуються гарячою водою. Чим їх більше, тим більшою повинна бути його місткість.

Електричний проточний нагрівач - це невеликий нагрівальний прилад, який відразу вмикається, коли ви відкриваєте кран. Нагрівач живиться великою кількістю електроенергії, достатньою для негайного нагріву гарячої води. При закритті кранів пристрій перестає працювати.

Такі обігрівачі слід встановлювати якомога ближче до водозабору. Пам'ятайте, що вода між приладом і краном не нагрівається. Якщо проточний водонагрівач встановлений занадто далеко, гарячій воді знадобиться деякий час, щоб досягти крана. Це призводить до більшого споживання води та водночас до довшого часу роботи нагрівача.

Електричний водонагрівач має ряд переваг

Електричний водонагрівач гарантує високу ефективність роботи. Його можна безпечно використовувати в будь-яку пору року і не лише у квартирах. Він відмінно працює в будинках, які не мають доступу до центральної водомережі. Пристрій найчастіше використовується у весняно-літній період і робить мешканців незалежними від твердопаливного котла.

Серед пропозицій виробників є і газові обігрівачі. Їх перевагою є відносно низька вартість експлуатації. Однак, попри це, електричні обігрівачі набагато більше цінуються. Це пов’язано з високою безпекою експлуатації даного виду обладнання.

Різняться водонагрівачі й за формою. Вони діляться на плоскі (прямокутні, квадратні) і овальні обігрівачі. Плоскі прилади ширші або вищі, але мають невелику глибину, завдяки чому займають менше місця в кімнаті. Овальні - глибші, але бувають вузькі й невисокі.

Водонагрівачі, як бачте, можуть різнитися за формою, кількістю споживання енергії, характеристиками, але з-поміж усього великого асортименту вам вдасться обрати найкращий для себе.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі