Працівників яких професій найбільше потребують роботодавці Тернопільщини

03.03.2023 22:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Роботодавці Тернопільщини зараз найбільше потребують водіїв, продавців, слюсарів, швачок, електромонтерів, вчителів, начальників відділення зв'язку, бухгалтерів, кухарів, пекарів та інженерів.

Також постійно є робота для лікарів та медичних працівників, - кажуть в розповіли в обласній службі зайнятості.

«На 7 лютого більшість вакансій, які пропонують в області - у переробній промисловості, охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги, торгівлі, освіті, транспорті. З них – майже 15% із заробітною платою вищою від середньої по області. Так, зарплату у 50 тис. грн пропонують слюсарям-електрикам з ремонту та обслуговування вантажопідіймальних кранів і машин, 40 тис. грн – слюсарям з ремонту колісних транспортних засобів, 30 тис. грн – водіям автотранспортних засобів, 25 тис. грн – лікарю-психіатру, 22,5 тис. грн – інженерам, 20,1 тис. грн – головному агроному; 20 тис. грн - водіям тролейбуса, головним бухгалтерам, ерготерапевтам, слюсарю-електрику з ремонту електроустаткування та лікарям різних спеціалізацій; 17 тис. грн – трактористу. По 15 тисяч гривень роботодавці платитимуть токарям, механікам, інженеру з метрології, машиністу екскаватора, лаборанту (хімічні та фізичні дослідження), лікарю ветмедицини, електрику дільниці», - розповіли в обласній службі зайнятості.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі