У Тернополі відкрили виставку присвячену 152-літтю від дня народження Лесі Українки

27.02.2023 14:48   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Тернополі відкрили виставку присвячену 152-літтю від дня народження Лесі Українки. Її організували члени Тернопільської "Просвіти". Представили експонати із фондів обласного краєзнавчого музею та з приватної колекції місцевого краєзнавця Михайла Тимошика.

На виставці можна побачити значки, медалі та порцелянові вироби, на яких зображений портрет Лесі Українки.

«Хто не жив посеред бурі, той ціни не знає силі» - ці слова Лесі Українки стали мотивом виставки. Усі свої експонати я збирав їх упродовж 5 років. На понад сотні значків, медалей, порцелянових тарілок, марок – зображення видатної поетеси, уривки її віршів, візуалізація поетичного слова, відображення світогляду. На виставці також представлені витинанки, приурочені творчості Квітки Ломикамінь, й інші експонати із фондів обласного краєзнавчого музею. Поетично-мелодійним доповненням виставки стане уривок «Лісової пісні» від театру пісні «Оберіг», який створила та очолює Ярослава Декалюк. Лунала музика, діти читали вірші, сценка з "Лісова пісня". Дякую всім хто мав змогу завітати, діяти виставка буде ще протягом тижня. Є змога побачити», - написав у мережі Facebook Михайло Тимошик.

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі