Для українців у Варшаві та Познані відкрили інформаційні канали

22.02.2023 21:10   Джерело: TeNews
Опубліковано : Тетяна Яцечко-Блаженко

Фонд “Інститут Польща-Україна”, під егідою якого вже працює портал UAinKrakow.pl, запускає інформаційні канали для українців у Познані та Варшаві. 

Наразі проєкти UAinWarsaw та UAinPoznan будуть працювати як телеграм-канали. Однак у майбутньому команда планує запустити однойменні портали та створити сторінки в інших соціальних мережах.

“Уже понад 3 роки фонд “Інститут Польща-Україна” веде портал UAinKrakow.pl. За цей час ми зрозуміли, що в українців є потреба отримувати інформацію саме на локальному рівні. Прибуваючи до Польщі, вони хочуть знати, як працює в їхньому місті громадський транспорт, де можна отримати психологічну чи юридичну підтримку, які тут відбуваються культурні заходи. Часто ці теми залишаються поза увагою загальнопольських ЗМІ. Оскільки у Кракові нам вдалося відкрити успішне локальне видання, ми вирішили використати наш досвід для створення подібних платформ в інших містах”, — говорить голова фонду “Інститут Польща-Україна” Ольга Менько. 

На телеграм-каналах “UAinWarsaw: українці у Варшаві” та “UAinPoznan: українці у Познані” регулярно публікуватимуть актуальні новини та корисні поради для нових мешканців міст. Тут можна буде знайти інформацію про допомогу для українців, освіту, медицину, працевлаштування, ведення бізнесу, культурні події та інші важливі сфери. 

Підписатися на нові телеграм-канали можна за посиланнями: 

UAinWarsaw: українці у Варшаві

UAinPoznan: українці у Познані 

Зазначимо, що фонд “Інститут Польща-Україна” з 2019 року веде портал для українців у Кракові UAinKrakow.pl. Від початку повномасштабного вторгнення фонд також співтворив Пункт допомоги біженцям у Кракові, підтримував родини з дітьми, що потребують паліативної допомоги. Окрім того, організація довгостроково орендувала квартири для родин з дітьми з інвалідністю (за підтримки UNICEF) та квартири, де можуть перебувати жінки, що тікають від домашнього насилля (за підтримки Euroclear).


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі