У 2022 році «Контінентал» сплатив 916,2 млн грн податків та спрямував на гуманітарну допомогу й реалізацію соціальних проектів 63,6 млн грн

14.02.2023 15:30   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

«Контінентал Фармерз Груп» відзвітувала про сплачені податки, інвестиції в соціальні ініціативи та гуманітарну допомогу. За 2022 рік «Контінентал» перерахував до бюджетів усіх рівнів понад 916,2 млн грн податкових виплат.

Основним напрямом допомоги з боку «Контінентал» минулого року стала підтримка захисників і вимушено переміщених осіб, на яку виділено 45,2 млн грн. Попри складний рік, Компанія також продовжила підтримувати громади в регіонах своєї присутності: на фінансування соціальних проектів було спрямовано 18,4 млн грн. Загальна сума соціальних інвестицій та гуманітарної допомоги з боку «Контінентал» у 2022 році — 63,6 млн грн.

Також «Контінентал» продовжив утілювати централізовані соціальні проекти в регіонах своєї присутності. Компанія адаптувала їх під актуальні виклики й потреби. Зокрема, проект «Розумний город», який «Контінентал» реалізує уже втретє, торік об’єднав учасників довкола волонтерської цілі — виростити овочі для сухих борщів та лікарські трави для чаю «Слава Україні». Готові набори вже доправили українським захисникам.

«Компанія щороку відкрито звітує про соціальний бюджет і сплачені податки, що свідчить про прозорість роботи та сталість наших принципів. Цього року звіт особливий: “Контінентал” продовжує працювати, докладаючи максимум зусиль, щоб бути опорою для країни в такий непростий час. Ми не відступили від виконання зобов’язань, продовжуємо підтримувати місцеві громади й допомагаємо українським захисникам», — зазначив Георг фон Нолкен, Генеральний директор «Контінентал Фармерз Груп».

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі