«Вдячний голові й жителям громади за активну працю задля перемоги»: Володимир Болєщук про Золотниківську громаду

22.01.2023 20:26   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук відвідав Золотниківську громаду.

Там він побував у ЦНАПі,  комунальному підприємстві «Господар», у школі і дитсадку, а також ознайомився з роботою місцевого гуманітарного штабу. Він, зокрема, відзначив, що громада активно працює і це позитивно не лише для її розвитку, а й загалом для наближення перемоги  України. Про це він написав у мережі Facebok:

null
null
null
null

«Перебуваючи у Золотниківській громаді, ознайомився з роботою місцевого Центру надання адміністративних послуг.

Працівники центру обслуговують жителів громади та громадян, які прибули з інших регіонів країни. Тут створені зручні та комфортні умови, доступні послуги соціального характеру: оформлення документів, реєстрація тощо. Також облаштовано ігровий куточок для дітей.

У громаді організовано гуманітарний штаб, волонтери якого формують та відправляють допомогу захисникам та передають необхідні речі людям, які потребують.

Оглянув місцеве комунальне підприємство «Господар», яке обслуговує навколишні села та забезпечує життєдіяльність громади. На балансі підприємства є спеціальна техніка, за допомогою якої у громаді підтримується порядок.

Разом з головою громади Данилом Бугаєм відвідали школу та садочок у селі Бурканів. Обидва навчальних заклади облаштовані укриттями, тут створені комфортні та безпечні умови для навчання та розвитку дітей.

Принагідно, разом з волонтерами від Благодійного фонду «Покрова» передали дітям солодкі гостинці.

Обговорили з Данилом Бугаєм першочергові потреби громади. Вдячний голові та усім жителям громади за активну працю заради спільної перемоги!», - пише Володимир Болєщук. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі