Павло Жебрівський

Павло Жебрівський

Громадський діяч, Президент військово-цивільної спілки "Бойове Братерство України"

Перемога ще не відбулась

18.01.2023 21:05   Джерело: TeNews
Автор : Павло Жебрівський
Ворог активно насичує своїми «чмобіками» передові позиції на фронті. Мобілізованих перекидають не тільки на Бахмут та Соледар, а й до Маріуполя та Мелітополя переміщено багато техніки та живої сили. З’являються дуже багато «анонсів» та погроз, в тому числі про перерізання артерії сухопутного коридору до Криму.

Але на сьогодні можна сказати, що тими силами та засобами, які у нас є, ми успішно опонуємо і даємо відсіч московитам. Маємо успіх на Харківській Херсонській та Лиманській оперативних зонах.
Водночас япереконаний: щоб завдавати поразки рфії, нам потрібно ФОРМУВАТИ УДАРНУ АРМІЮ, озброєну сучасною, високотехнологічною зброєю. Нам буде непросто, або й дуже важко, враховуючи, що московити планують до весни зібрати двомільйонну армію.

Тому зараз не потрібно заспокоювати суспільство, а навпаки - загострювати увагу на тому, що Перемога ще не відбулась. Попереду нас чекає ще багато важкої роботи, крові та поту. І саме в цьому напрямку має працювати кожен громадянин України.
Разом до Перемоги!
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі