У Бережанах провели виставку-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет»

02.01.2023 18:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Бережанському Центрі дитячої та юнацької творчості відкрили провели традиційну міську виставку-конкурс «Замість ялинки-зимовий букет». 

Педагоги  цього Центру разом з вихованцями підготували цікаві творчі роботи, для створення яких використовували лише природні матеріали.

«Роботи вирізнялися високою майстерністю, творчим підходом, художньо-естетичним рівнем. На виставці були представлені роботи: вихованців гуртків «Етномайстерня», «Моделювання іграшок-сувенірів», «Декоративне птахівництво», «Рослини-символи України»,  «Креатив», «Друзі природи», «Екомалювання». Кращі із них: «Чари прадавнього лісу», керівник Білоус В.С. та «Природня ялинка»,керівник Паславський І.А. відправлені на обласний конкурс «Замість ялинки-зимовий букет», - написали на сторінці Центру дитячої та юнацької творчості.

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі