Краєзнавчий музей у Струсові, який діє 15 років, врешті матиме офіційний статус

23.12.2022 20:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Краєзнавчий музей у селі Струсів Микулинецької селищної громади Тернопільського району, діє 15 років, але досі не мав офіційного статусу.

Але після двох років очікувань і звернень, усе-таки вдалося домогтися офіційного оформлення музею. Про це у мережі Facebook повідомив депутат Микулинецької селищної ради Ігор Дзвінка.

«Музей створили у 2007 році, але він не був офіційно зареєстрований. Та місцеві жителі і  краєзнавці добивалися, аби цей заклад розвивався. Минулого року в музеї відкрили оновлену експозицію «Струсівська закутина». І після 2 років звернень, таки вдалося провести через сесію Микулинецької селищної ради необхідне рішення для початку процесу офіційного оформлення музею у Струсові. Далі ще досить багато паперової тяганини... але початок є. Попереду багато роботи, проте відбулось найголовніше – депутати проголосували за надання установі офіційного статуту. Наступний крок – внесення у реєстр», - каже депутат.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі