Майже 500 жителів Тернопільської громади отримають компенсацію за надання житла переселенцям

17.12.2022 16:17   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Майже пів тисячі жителів Тернопільської громади отримають компенсацію за надання житла переселенцям у листопаді. Це люди, які з 1 до 5 грудня подали заявки на отримання цієї компенсації.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді.

«482 особам визначено обсяг компенсації витрат осіб, що тимчасово розмістили ВПО, які перемістились у період воєнного стану на територію Тернопільської міської територіальної громади, всього на суму 1 125 510, 00 грн. Одинадцятьом особам відмовлено, причини – не вірно вказано кількість днів; ВПО не зареєстровані в Єдиній інформаційній базі або вибули в інше місце проживання; при перевірці встановлено факт не проживання ВПО за даною адресою; не вірно вказані ідентифікаційний код та розрахунковий рахунок; особи, що розмістили ВПО є членами сім’ї у розумінні Сімейного кодексу України тощо. Компенсація особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб, виплачується у безготівковій формі до кінця місяця з дня закінчення звітного місяця», - повідомили у міськраді.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі