Мінськ поширив фейк про нібито масову міграцію українців до білорусі

28.11.2022 13:47   Джерело: Матриця Свободи
Опубліковано : Марта Сахно

Державні органи білорусі надали дезінформацію про масову міграцію українців до білорусі з країн ЄС, зокрема, з Польщі.

Про це повідомив урядовий уповноважений із питань безпеки інформаційного простору Польщі Станіслав Жарін. 

"На сайті білоруського прикордонного комітету опубліковано комюніке, в якому мінськ повідомляє про нібито масову міграцію українців до білорусі", - написав Жарін у Twitter.
Він зазначив, що, на його думку, білоруська пропаганда продовжує фальсифікувати реальність, зокрема, щодо ролі білорусі у війні проти України.

Урядовий уповноважений з питань безпеки інформаційного простору Польщі розмістив під записом графіку, зазначивши, що в ній наведено фальшиві дані про українських біженців, які нібито виїхали до білорусі... 
"Згідно з інформацією про міграційний рух, до білорусі повинні були відправити понад 60 тисяч українців, у тому числі майже 40 тисяч через Польщу", - повідомив Жарін.
Він додав, що білоруська пропаганда вкотре натякає на те, що українці, які тікають від російської агресії, шукають притулку в білорусі, сприймаючи цю країну як безпечнішу, ніж країни ЄС... 
"Мінськ прямо вказує, що українські біженці прибули до білорусі через країни ЄС", - додав Жарін.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Матриця Свободи  

Коментарі