У Чортківській громаді від переселенців приймають заявки на грошову допомогу

18.11.2022 12:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Чортківській громаді від переселенців приймають заявки на отримання грошової допомоги від американського благодійного фонду "Cash For Refugees". Ця допомога буде одноразовою.

Про ценаписали на сторінці Чортківської міської ради у мережі Facebook:

"Американський благодійний фонд Cash For Refugees розпочав прийом заявок від вимушених переселенців, що проживають у Чортківській громаді, для надання єдиноразової грошової допомоги.

Отримати виплати зможуть вимушені переселенці від 24 лютого з таких областей: Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (окрім м. Київ), Луганська, Харківська, Херсонська, Чернігівська та АР Крим.

Важливо, що отримає виплати та людина, котра досі не отримувала виплати від CFR.

Родина вимушених переселенців повинна відповідати таким вимогам:

- родина, у складі якої є особа літнього віку (65 років і більше);

- родина, у складі якої є одна і більше неповнолітніх дітей;

- родина, у складі якої є люди із особливими потребами (інвалідність І-ої групи).

Для подання заявки потрібно пред’явити: паспорт, довідку ВПО, банківську картку, свідоцтво про народження дитини, документ, що засвідчує законну опіку над дитиною (за необхідності), посвідчення \ медична довідка в разі інвалідності.

Сума допомоги, котру отримають вимушені переселенці – 150 американських доларів. Вона може бути збільшена в разі наявності члена родини з інвалідністю (І група), або сім’ї, де троє і більше неповнолітніх дітей.

До слова, всі кошти будуть переведені на карту отримувача протягом місяця з дня подання заявки.

Нагадаймо, представники фонду приймають заявки сьогодні, з 10 години в приміщенні Палацу дітей та юнацтва, що по вул. І. Франка. Попередньо, заявки прийматимуть до 16:00 години.

P.S. До Чортківської громади входять: м. Чортків та села Біла, Росохач, Скородинці, Бичківці, Пастуше, Переходи та Горішня Вигнанка", – йдеться у повідомленні.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі