Поліцейського засудили до позбавлення волі за закриття справ на п'яних водіїв

15.11.2022 12:48   Джерело: teren
Опубліковано : Новини Тернопілля

За публiчного обвинувачення прокурорiв Тернопiльської обласної прокуратури до 4 рокiв позбавлення волi засуджено колишнього начальника сектору реагування патрульної полiцiї одного з вiддiлень полiцiї, обвинуваченого у несанкцiонованiй змiнi iнформацiї, яка обробляється в автоматизованiй системi (ч. 1, 3 ст. 362 КК України). 

Про це повiдомили у пресслужбi Тернопiльської обласної прокуратури.

Прокурор довiв у судi, що правоохоронець упродовж 2018-2019 рокiв умисно вносив до Iнформацiйної пiдсистеми Нацполiцiї «Адмiнiстративна практика» вiдомостi про закриття судом справ про адмiнiстративне правопорушення у зв’язку iз закiнченням строкiв на момент розгляду. Насправдi такi судовi рiшення в адмiнiстративних справах за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в станi алкогольного сп’янiння) не виносились. 7 осiб, стосовно яких складено адмiнiстративнi протоколи про керування автомобiлем у станi алкогольного сп’янiння, змогли уникнути покарання.

Вiдтак Тернопiльський мiськрайонний суд визнав вказану особу винною за iнкримiнованою статтею та призначив покарання у видi 4 рокiв позбавлення волi.

Рiшення суду ще не набуло законної сили.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: teren  

Коментарі