Голова Нацполіції Ігор Клименко взяв участь в Європейській Конвенції Керівників поліції-2022

05.10.2022 23:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

“Доносити світу правду про війну росії проти України – важливо.

Необхідно показувати, на які жорстокі злочини йдуть люди, затуманені пропагандою та імперськими амбіціями” – пише на своїй сторінці у ФБ голова Національної поліції України  Ігор Клименко.

– Мав за честь взяти участь в Європейській Конвенції Керівників поліції-2022 і розповісти іноземним колегам про роботу Національна поліція України в умовах війни. Щодня українські поліцейські продовжують служити та захищати, фіксуючи воєнні злочини окупантів, затримуючи колаборантів та диверсантів, допомагаючи населенню на всій території України. А наші найкраще підготовлені бійці стали надійною опорою для військових на лінії фронту.

Також мав нагоду поспілкуватися з виконавчою директоркою Європолу пані Кетрін Де Болль та керівницею Департаменту поліції Нью-Йорку (США) Кічант Л. Сьюелл. Провів двосторонні зустрічі з керівниками поліцейських відомств Іспанії, Франції, Ірландії, Молдови, Великобританії, Польщі, Румунії, а також головуючої в Раді ЄС Чехії.

Говорили з колегами про ситуацію в Україні та захист прав і свобод українських біженців, які нині перебувають на території країн Євросоюзу. Зосередили увагу і на спільних викликах, серед яких боротьба з транснаціональною організованою злочинністю і нелегальним обігом зброї, а також протидія дезінформації та поширенню російської пропаганди в іноземному інформаційному просторі.

Детальніше читайте у пості головнорго поліцейського України:


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі