У Хоросткові провели зустріч груп самопідтримки для внутрішньо переміщених осіб

28.09.2022 09:15   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

У місті Хоростків Маша Гіжицька провела чергову зустріч груп самопідтримки для внутрішньо переміщених осіб, які зараз проживають у Хоростківській громаді (Хоростківська міська рада). 

Учасники мали можливість краще познайомитися один з одним, розповісти свої історії приїзду на Тернопільщину, а також в товаристві своїх дітей взяти участь в арттерапевтичному занятті, яке проводилося після зустрічі.

Марія Гіжицька, менторка груп самопідтримки, ділиться своїми враженнями після заходу: “32 людини на одному заході в мене ще не було. Це щось нове. Нові емоції, нове спілкування з людьми. Проте у цьому процесі завжди головне - це результат. Мені здається, що кожен, хто прийшов, отримав щось своє. Було приємно спостерігати за позитивними емоціями людей. Значить, що це все ми робимо - не дарма.”

null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі