Підприємці з Тернополя узяли активну участь у конференції «Велике відновлення» у Києві

26.09.2022 09:33   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

В Києві закінчила свою роботу конференція “Велике відновлення”, де були підняті нагальні питання сьогодення. Участь в ній брала і команда підприємців з Тернополя. 

Про це пише в соціальній мережі підприємець Тарас Демкура. 

В Києві на конференції “Велике відновлення”, на якій я мав нагоду виступити та презентувати галузеве об’єднання виробників деревообробної промисловості України ГC «Український Вудхауз Кластер» та виставковий будівельний майданчик просто неба – Budmall.center.

Поділився історією створення проєкту – як від проблеми, яка спіткала багатьох українців,що постраждали в результаті бойових дій,за короткий період часу ми дійшли до масштабного проєкту, до якого вже приєдналися багато українських виробників, бізнесменів та меценатів.

null

Я, маючи більш як 30-ти річний досвід підприємництва, почав розмірковувати, як вирішити проблему внутрішньо переміщених осіб та відбудувати зруйновані міста. Як це зробити швидко, дешево, та енергоефективно.

 
null
null

Шукаючи рішення та допомагаючи релокованому бізнесу,я дізнався про модульні, каркасні будиночки, але це були тільки проєкти на папері.

null

Саме тоді було прийнято рішення розпочати власну справу в час війни, створивши виставковий майданчик Budmall, який за чотири місяці відвідало сотні пошановувачів екологічного житла, представники фондів, ОТГ.

null

Під час свого виступу анонсував відкриття 28 вересня, Budmall Київ та презентацію «Український Вудхауз Кластер», який об’еднає українських виробників.

Отож, 28 вересня 2022 року, запрошую всіх небайдужих та ЗМІ на презентацію в 15:00 та прес-конференцію (о 14:00) за адресою: Агромат «Світ кераміки», вулиця Академіка Булаховського, 2 у  Києві, – підсумовужє бізнесмен. 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі