Тернопільська піаністка виборола перемогу на Національному конкурсі

20.09.2022 23:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Тернопільська піаністка Аліна Тимофеєвич  виборола перемогу на Національному багатожанровому конкурсі мистецтв «Творча сила». Дівчинна - студентка І курсу фортепіанного відділу  Тернопільського мистецького фахового коледжу.

«Аліна перемогла у номінації «Інструментальне мистецтво». Навчається дівчина у класі викладачки Оксани Козири, яка була відзначена подякою від організаторів «за активну громадську позицію, вагомий внесок у розвиток та збереження культури України, професіоналізм у підготовці учасників до конкурсу». Конкурс відбувався дистанційно. Його засновниками є громадська організація «Динаміка успіху» та благодійний фонд «Українська формула добра». Метою конкурсу є підтримка дітей та сприяння соціальному становленню особистості дитини, забезпеченні й реалізації її прав у громадському житті суспільства під час воєнного стану в країні; презентація творчих досягнень обдарованих особистостей; популяризація української сучасної та народної культури, культурних цінностей та національної пам’яті українського народу за для зміцнення сучасної української ідентичності; розкриття нових талантів; сприяння розвитку талановитої і обдарованої молоді та дітей обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, встановлення нових творчих контактів тощо», - розповіли організатори конкурсу.

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі