Як обрати покер-рум в Україні? Ловіть таємниці успішного пошуку ідеального сайту для гри в покер

15.09.2022 16:48   Джерело: Проект про покер в Україні
Опубліковано : Новини Тернопілля

Покер-руми отримали свою популярність в Україні вже давно - багато яки гравці в покер, відомі на цілий світ, починали свою діяльність саме у нашій країні. Завдяки цьому індустрія українського покеру одна з самих розвинутих та повниться талановитими людьми навіть зараз, коли більшість гравців перейшли на більш прості та швидкі розваги азартного типу.

Чим покер-рум відрізняється від спеціального розділу в звичайному казіно?

Багато хто не розуміє, навіщо взагалі існують покер-руми, якщо такі самі послуги можна здобути в будь-якому казіно - не існує жодного азартного закладу, який не дав своїм користувачам можливість проводити час в цій грі, яка найбільш популярна серед карткових.

Якщо ви цікавитесь професійним покером, то напевно знаєте не одного всесвітньо відомого гравця з України. Це не випадковість - в нашій країні досить сильна "школа" покеру.

Дійсно, якщо гравець хоче швидко пограти в покер, то легше за все для нього обрати цифрові версії цієї розваги на сторінці улюбленого казіно, якому він цілком довіряє. Але покер в казіно має ряд недоліків:

  • низька якість гри - зазвичай казіно попросту копіюють звичайний покер на цифрові площадки, забезпечуючи схожість, але без атмосферы реального покеру;
  • лайв-режими можуть не гарантувати гравцю доступ до змагання з такими ж реальними людьми, як він сам - це може бути зазначено "дрібним шрифтом";
  • гра практично повністю автоматизована, що не дає такого азарту, а також може бути стежинкою для злоумисників.

Такі недоліки є, бо покер не є основною грою для казино, а тільки однією з розваги, які пропонуються користувачам сайта. Звісно, адміністрація таких ресурсів не може приділяти всю увагу тілько покеру, яким би популярним він не був.

Покер-руми в свою чергу повністю про покер - вони створені гравцями для гравців, тому шанувальник покеру не знайде на таких ресурсах жодних дратуючих помилок. В таких місцях можна не тільки повністю зосередитись на грі, але також знайти гравців свого рівня для цікавого змагання.

Найкращі покер-руми України - який ресурс обрати для комфортної гри та заробітку?

Гравців в Україні можна условно поділити на два табори - любителів саме процесу та тих, хто хотів би заробити на своєму хобі. Обидва типи гравців легко знайдуть для себе покер-рум, котрий їх цілком задовольнить.

Покер-руми збирають не тільки гравців з досвідом та сильною грою - новачків теж багато, особливо в тих румах, які не пожалкували ресурсів на рекламу. Це дає можливість приєднатися до спільноти та спокійно грати, не боячись за свій поки що невеликий рівень.

Більшість покер-румів однаково добрі для обох цілей - ви можете попросту розважатися, а можете тренувати навички та заробляти на улюбленій грі. Для цього в таких азартних закладах є все необхідне - стабільний поєднання з іншими гравцями, професійні круп'є тощо.

Вагомі українські покер-руми:

  1. 888 Poker. Незважаючи на просту назву, то один з найвідоміших покер-румів світу, не тільки України. Згідно з відгуками гравців цей сайт можна вважати хіба не найкращим з рівня якості та відношення до клієнтів.
  2. Red Star Poker. Проект Microgaming, виробника слотів, тому дуже багато тут не заробити. Але користувачам цього ресурса не здаєтся, що це якась проблема - вони приходять на улюблений сайт за задоволенням от гри. Для новачків є бонуси при реєстрації.
  3. Pokerdome. Сучасний та повністю безпечний сервіс для гри, був оснований в 2014 році та здобув велику аудиторію незважаючи на конкурентів, які працюють на ринку понад 10-15 років - це вже поважне и красномовне досягнення.
  4. Party Poker. Максимально универсальний заклад, який може запропонувати умови як для новачків, так і для профі.

Кожен з цих ресурсів заслуговує на вашу увагу - можна спокійно грати тут та надавати свої особисті дані. Також ви завжди можете розраховувати на зріст рівня якості контенту та сайту.

Джерело - проект про покер в Україні poker-experts.com.ua


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: Проект про покер в Україні  

Коментарі