На Чортківщині усе більше школярів виявляють бажання навчатися офлайн

10.09.2022 11:30   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

На Чортківщині усе більше школярів виявляють бажання навчатися офлайн, таку позицію учнів частіше підтримують і їхні батьки.

Про це розповіли в управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради.

«Нещодавно розпочався новий навчальний рік. Протягом тривалого часу тривала дискусія щодо того, як повинні цьогоріч навчатись діти у Чортківській громаді – очно, на змішаній чи дистанційній формі. Наші школи отримали погодження про змішану форму навчання від Тернопільської військової адміністрації, тож саме у такому форматі наразі проходять уроки. При змішаній формі діти можуть навчатись безпосередньо у шкільних класах або ж брати участь в уроках онлайн. Все виключно на розгляд батьків та дітей. Усе більше школярів виявляють бажання навчатись очно за партами разом зі своїми однокласниками, а не онлайн. Хоча ще на початку серпня орієнтовно 60% батьків підтримували виключно дистанційне навчання. Відповідно до останньої інформації очно навчаються вже 74% школярів Чортківської громади! Ще 109 учнів на екстернатній формі навчання, решта – онлайн», - кажуть в управлінні освіти. 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі