На Тернопільщині вийшло нове видання про Соломію Крушельницьку

09.09.2022 08:51   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

«Соломія Крушельницька - у роботах юних художників» - нове видання вийшло друком на Тернопільщині.

Його присвятили 150-річчю від дня народження всесвітньо відомої співачки. Підготував цю роботу Богдан Федорів - викладач Мистецької школи, що діє при Тернопільському мистецькому фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької

«Юні художники працювали над створенням власного бачення образу Соломії Крушельницької від початку цього року, у такий спосіб долучившись до пошанування ювілею мисткині, який цьогоріч відзначається на загальнодержавному рівні. За словами наставника учнів школи, викладача образотворчого мистецтва Богдана Федоріва,  виконані роботи у різних техніках - графічно-декоративні малюнки, акварель, скульптурний пластилін, картини на склі та шовку. По одній чи кілька творів створили Романна  Валіон, Яна Бутковська, Єлизавета Борега, Софія Ванкевич, Олеся Бетлей, Анастасія Кураш, Тамара Слободян, Вікторія Борщівська, Іванна Заставецька. Загалом у виданні 14 робіт юних художників віком від 12 до 14 років», - розповідають у коледжі.

null
null

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі