Тернопільський підприємець Тарас Демкура взяв участь у Міжнародному економічному форумі в Польщі

07.09.2022 10:41   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Тернопільський підприємець Тарас Демкура разом зі своєюкомандою взяв участь у Міжнародному економічному форумі в місті Карпач (Польща).

Про це він написав на своїй сторінці у ФБ. 

Сьогодні дружньою командою репрезентуємо Україну на Міжнародному економічному форумі в польскому місті Карпач. Більше 20 краін представлено і практично кожна дискусійна панель зачіпає інтереси України.

Попереду три насичених дні і ми налаштовані бути максимально ефективними,щоб використати нагоду допомогти в швидшій перемозі,новій допомозі,якісній відбудові і побудові нової України.

Вже в перший день мав зустріч з представниками міжнародних фондів,з якими прогововали про допомогу у відбудові,а з заступником директора департаменту сертифікації Пшемуславом Заводнім, проговорили можливості співпраці членів Ukrainian Wooden Houses Claster з польськими виробниками,а такому про перспективи виходу українських деревовиробників на європейські ринки,правила сертифікації продукціі.Також,розказав про виставковий майданчик Budmall Center та про наші плани масштабувати даний проєкт в рамках України та на теренах Європейськоі спільноти.

Разом з моїм бізнес-партнером по Budmall engeniring” та власником компанії «Клімат країни» поділилися з польськими партнерами нашими енергоефективними напрацюваннями.

Вже найближчим часом спільно з польською стороною відбудеться презентація можливостей нашої співпраці.

Саме для цього на форумі зібралися лідери зі всього світу,щоб домовитися про ефективну взаємодію!

null
null
null
null
null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі