Микола Люшняк спільно з іноземними благодійниками передали допомогу ЗСУ

30.08.2022 23:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Народний депутат Микола Люшняк спільно благодійниками з Канади передали допомогу ЗСУ. Зокрема, відправили бійцям мобільні ліжка та гуманітарну допомогу.

Про це Микола Люшняк повідомив у мережі Facebook:

«Це підтримка нашим воїнам віз "Української команди" і канадських друзів. Допомогу уже отримав єгерський підрозділ ЗСУ. Щиро дякуємо українській діаспорі в Канаді та усім жителям Ванкувера за те, що не втомлюються допомагати Україні. Також дякуємо нашим військовим єгерям за захист України! Бажаємо вдалого полювання на окупантів!», - написав Микола Люшняк.

null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі