Жодних гудків і набатів: як жителів Тернопільщини будуть оповіщувати про повітряну тривогу

23.08.2022 14:12   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

На Тернопільщині немає жодних змін в порядку оповіщення щодо загроз із повітря. Про повітряну тривогу мешканців крабу будуть оповіщувати з допомогою сирен, як і раніше.

Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Володимир Труш.

“Працює єдиний сигнал тривоги – поривчасті звукові сигнали електросирени, які звучать упродовж 3 – 5 хвилин. Вони означають – «Увага всім». Після цього потрібно увімкнути радіо або місцеві телеканали і отримати інформацію про вид небезпеки й покрокову інструкцію подальших дій”, – зазначив очільник ОВА.

Він також додав, що подавати такі сигнали, як звук церковних дзвонів, гудок потягу, набат – не будуть.

На цьому ж наголосив і міський голова Сергій Надал.

“У соціальних мережах активно поширюють інформацію про зміни сигналу оповіщення цивільного захисту. Я хочу вас повідомити, у Тернополі змін немає. Звучать переривчасті сигнали, які тривають 3-5 хвилин і означають «Увага всім». Після цього вам потрібно увімкнути телебачення або радіоприймач та дізнатися всю інформацію про небезпеку та ваші подальші дії”, – зазначив голова міськради.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі