508 жителів Тернопільської громади отримають компенсацію за надання житла переселенцям

11.08.2022 19:00   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Тернопільській громаді 508 жителів Тернопільської громади отримають компенсацію витрат за надання тимчасового житла переселенцям у липні.

Загалом документи подали 518 осіб, але 10 із них відмовили. Зокрема, відмову отримали люди, які або не вірно вказали кількість днів, або ВПО не зареєстровані в Єдиній інформаційній базі, або вибули в інше місце проживання, або при перевірці встановлено, що переселенці не проживають за даною адресою. Також причиною відмови може бути не вірно вказані ідентифікаційний код та розрахунковий рахунок особи, або ж якщо людина, яка розмістила переселенців є їхнім родичем, - розповіли у Тернопільській міській раді.

Заявки на отримання компенсації жителі Тернопільської громади подавали з 1 до 5 серпня у тернопільському Центрі надання адміністративних послуг.

 За березень, квітень, травень та червень компенсацію за тимчасове розміщення ВПО загалом нарахували 2584 власникам житла на загальну суму понад 2,7 млн грн.

Детальніше ознайомитися з порядком подання документів для отримання компенсації можна за посиланням.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі