Війна і житло: чи відбувся очікуваний обвал цін через війну та яка ситуація з попитом на квартири

09.08.2022 10:27   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Як війна вплинула на житло та які корективи внесла щодо попиту на квартири? Чи відбувся очікуваний обвал цін через війну? Яка ситуація з попитом на квартири на вторинному ринку?

На ці запитання відповідає Дмитро Струк, директор з розвитку будівельної компанії Креатор-Буд.

– Як війна вплинула на житло та які корективи внесла щодо попиту на квартири?

– З приводу попиту на новобудови – він звичайно впав. І він впав в рази, проте дуже багато людей продовжують дзвонити у відділи продажу, приходити, цікавитись і у нас протягом травня, червня, липня є підписані угоди й по квартирах і по паркінгах.

– Чи відбувся очікуваний обвал цін через війну? На скільки відсотків зменшилась вартість квартир? 

– По кожному з цих об’єктів є просадка за ціною, але вона не є критичною. Ті інвестори, які вже купили житло, не спішать продати їх з великими знижками. Забудовники розуміють що в них виросла собівартість, вони теж тримають ціну. Ціна в новобудовах зараз варіюється – мінус 10 – 15%.

– Яка ситуація з попитом на квартири на вторинному ринку?

– Ситуація на вторинному ринку дещо краща, попит на квартири більший ніж на первинці. І визначальним у виборі – є ремонт.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews