Павло Жебрівський

Павло Жебрівський

Громадський діяч, Президент військово-цивільної спілки "Бойове Братерство України"

Українці – нація Героїв!

08.08.2022 07:00   Джерело: TeNews
Автор : Павло Жебрівський

У перший місяць війни вирішальним чинником, який зупинив ворога, став Український Дух. Саме тоді в інформаційному просторі з’явилися яскраві приклади цього національного феномена. Згадаймо образ «Київського привида», яким захоплювалися пересічні громадяни, рівнялися і хотіли наслідувати. Згодом ми побачили, відчули і заговорили про український дух Азовсталі. Це були хлопці з полку «Азов», морські піхотинці та інші.

А зараз таких прикладів в українській масовій свідомості явно поменшало. Тобто воїни - хлопці й дівчата - продовжують творити дива героїзму на всіх відтинках фронту, але з публічного сприйняття прибрали символи українського духу. Йдеться саме про викристалізувані приклади української ідентичності з її прагненням волі, як «Київський привид» та герої Азовсталі.
Будьмо відвертими: сьогодні піарники не спромоглися висвітлити нові символи Українського духу. А таких символів більш ніж достатньо на кожній ділянці фронту. Видається так, що знеособлюють армію.

На моє глибоке переконання, в інформаційному просторі необхідно повернутися до символізму. Це дуже важливо для підняття духу і на фронті, і в тилу України. Треба більше, частіше, яскравіше, ширше говорити, розповідати про наших героїв. Популяризувати ім’я кожного чесного, гідного, відважного Воїна України. І тих, хто здійснив героїчні вчинки осібно. І цілі героїчні підрозділи – роти, батальйони, які не дають ворогу прорватися на певному напрямку.

Наведу бодай кілька прикладів. Вартові українського неба - штурмова авіація ЗСУ - щодня завдають болючих ударів по ворожих позиціях. Допомагають контролювати наше небо зенітні війська спільно з радіотехнічними. Вони – Герої : загалом і осібно. Символом українського духу є «Нічні привиди», хоча поки що в інформаційному просторі про них мовчать. Серед підрозділів заслуговують на велику медійну підтримку підрозділи окремих механізованих бригад, наші морські піхотинці, розвідники. Що вже казати про особистості: у кожному підрозділі є гідні люди. Про них потрібно говорити голосно. Щоб вся Україна і весь світ знову й знову бачили силу і красу Українського духу. Його незламність.

Українці – нація Героїв!

Фото Beata Kurkul 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі