Представники фонду «Хвилі Змін» відвідали «Дім милосердя» у Чорткові

02.08.2022 12:37   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Днями представники БФ “Хвилі Змін” Руслан Кулик і Тарас Савчук відвідали Чортківський обласний комунальний заклад «Родинний Затишок» та благодійну організацію «Дім милосердя» – теплий затишний, майже рідний дім для багатьох людей, які постраждали від російської агресії.

З перших днів війни тут трудяться небайдужі люди, які поселили, одягнули, дали все необхідне нашим переселенцям. За це велика вдячність директору закладу Тетяні Дубині, а також владиці Бучацькій єпархії греко-католицької церкви Димитрію. А фонд зі свого боку дбає про максимально можливе матеріальне забезпечення для повноцінної роботи. передали продукти харчування, які організація отримала від своїх парнерів з Rapid Relief Team.

Поїздка відбулася спільно з головою Тернопільскої обласної ради Михайлом Головком.

Лише спільними зусиллями торуємо цей непростий шлях, до нашої головної мети – подолати усі випробування та перемогти всесвітнє зло.

Разом ми зможемо!

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі