У Чорткові відновлюють могилу відомого бурмістра Чорткова – Людвіга Носса

27.07.2022 13:30   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

У Чорткові відновлюють могилу відомого бурмістра Чорткова – Людвіга Носса. Ця особистість для жителів міста має велике значення, адже завдяки Людвігу Носсу у Чорткові збудували Домініканський костел.

«Також завдяки цьому бурмістру збудували міську ратушу з годинниковою вежею, приміщення окружного суду (тепер інститут), будинок залізничної станції, аптеку, культурний центр «Сокіл» (теперішній будинок культури) та багато іншого.

Помер Людвіг Носс 7 вересня 1913 року в одному із львівських готелів. А вже 11 вересня був похований у рідному Чорткові. Довго гробівець Носсів не могли віднайти. Та тепер, коли місце поховання одного з найвизначніших бурмістрів 500-літнього Чорткова відоме, наше завдання зробити все можливе, щоб його пам'ять була увіковіченою. Працівники підприємства намагатимуться максимально точно відтворити первинний вигляд гробівця», - розповіли у Чортківській міській раді.

null
null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews