На Тернопільщині 618 переселенців шукають роботу

19.07.2022 12:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

На Тернопільщині 618 переселенців шукають роботу. Більшість з них за професіями - продавці, керівники та менеджери, - повідомили в Тернопільській обласній службі зайнятості.

«За останні 4,5 місяці до районних філій Тернопільської обласного центру зайнятості та Тернопільського міськрайонного центру зайнятості звернулись 1384 внутрішньо переміщених осіб з регіонів України, де ведуться бойові дії, з них 1145 отримали статус безробітного. 212 осіб уже вдалося працевлаштувати. Найбільше – у сферах медицини, сільського господарства та харчової промисловості. Кар’єрні радники служби зайнятості продовжують пошук місць праці для 618 внутрішньо переміщених осіб зі статусом безробітного. Серед них найбільше працівників торгівлі – 125; 46 - директорів та керівників підприємств чи підрозділів, 41 - менеджер, 36 - бухгалтерів та економістів; 18 - кухарів, кондитерів і пекарів; 17 - медсестер, 16 – інженерів та ін. Є й фахівці рідкісних професій: маслороб, логопед, мерчендайзер, сапер, доцент, архіваріус, артист.

Подати вакансію можна через чат-бот @DCZWorkNowBbot, вона одразу буде опублікована і рекрутери почнуть підбір кандидатів.

Довідки можна отримати за телефоном "гарячої лінії" Тернопільського обласного центру зайнятості - 0635765756 або у місцевому центрі зайнятості.

Роботодавцям та шукачам роботи - чат-боти від служби зайнятості тут: https://cutt.ly/hLbRAnQ», - розповіли працівники служби зайнятості Тернопільщини.

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі