Виглядає, як клітка для вірян: у Тернополі біля головного храму встановили огородження

08.07.2022 10:47   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

У Тернополі біля Aрхикатедрального Сoбору встанoвили oгoрожу. Тернополяни масово почали негативно коментувати таку огорожу і просять міського голову забрати її.

Додаткове пішохідне огородження відтепер буде поблизу Архикатедрального Собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Про це повідомив міський голова Тернополя Сергій Надал.

“Це потрібно для безпеки вірян”, – йдеться у повідомленні.

 Тернополяни таку ініціативу Сергія Надала сприйняти дуже негативно і просять уже забрати огорожу.

“Виглядає як клітка для вірян і псує архітектурний ансамбль площі. замість посадити у в’язницю злочиницю, зробили в’язницю із Катедри. ви б хоч з талановитими архітекторами порадилися, аби то мало якийсь сучасний вигляд”, – написала тернополянка Оксана.

І про безпеку тернополяни у коментарях також згадали.

"А з позиції безпеки хіба доцільно додатково замикати простір коло храму? Тут же у великі свята море люду. Ви уявіть бодай мінімальне пожвавлення чи трохи паніки (зважаючи на реальність) і що то буде твориться. Дизайнер "від Бога", це вигадав. Знаєте, то як в селі пасовисько для корів загороджують, тут таке зробили. Для чого? Від кого?", - написала пані Галина.

Є і такі, кому ця огорожа нагадує колгосп.

"У селах такою загородою загороджували пасовиська в колгоспі", - прокоментувала пані Марія.

null

У коментарях Сергій Надал відписав читачам: “Захисну огорожу на площі перед Катедрою спорудили на прохання настоятелів храму, враховуючи інцидент напередодні Паски”.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі