На Тернопільщині лікарі зробили таку операцію, за яку інші не бралися

22.06.2022 11:08   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Близько двох місяців в Теребовлянській міській лікарні успішно функціонує новий напрямок хірургічних операцій – мінінвазивні урологічні втручання.

Про це повідомили на сторінці лікарні у фейсбуці.
Тут виконуються всі найсучасніші малотравматичні операції з приводу сечокам’яної хвороби, різноманітних захворювань нирок, сечоводів, сечового міхура та простати. Досвід лікування сучасними методами у лікаря-уролога Бідованця Романа Олеговича – 15 років на посаді завідувача центру сучасних малоінвазивних урологічних технологій та декілька тисяч проведених операцій.
Клінічний випадок лікування пацієнтки у нашій лікарні:
Жінка 79 років, звернулась зі скаргами на постійний біль в правій поперековій ділянці, котрий тривожить її більше 1 року. Тривала медикаментозна терапія ефекту не мала. В хірургічному лікуванні неодноразово було відмовлено в інших лікувальних закладах, спираючись на вік хворої та наявність супутніх захворювань.
При обстеженні виявлено коралоподібний камінь великих розмірів з розростаннями у всі групи чашок. Хворій запропоновано сучасну малоінвазивну операцію – черезшкірну нефролітотрипсію справа.
Операція проведена без ускладнень через мініатюрний прокол на шкірі (не більше 5 мм).
В результаті нирка повністю звільнена від каменів. Хвора в задовільному стані та у гарному настрої виписана додому.
Дбайте про себе – вирішуйте проблеми зі здоров’ям завчасно!
 +380 98 574 2411.
null

null

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі