Презентація ГО «Національне об’єднання радників з питань молоді»

19.06.2022 16:34   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

На початку червня на світ народилось професійна і інноваційна у молодіжній політиці ГО “Національне об’єднання радників з питань молоді”.

Прийшов час познайомитись з нами ближче! 22 червня команда поспілкується з Вами в онлайн-форматі за підтримки наших партнерів з ГО "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад". Ви зможете поставити нам запитання про роботу організації, які Вас найбільше цікавлять.

Головні цілі нашого створення: - ширше коло знань і компетенцій РПМ; - як виокремлювати цільові групи, коли говоримо про потенційних «адвокатів молоді»; - як будувати спільноту для професійного росту РПМ; - як виводити питання молодіжної політики на міжгалузевий рівень; - окреслення різних трекерів для штатних і позаштатних РПМ; - залучення окремих ЦА тих, хто бажає стати радником; - концепт РПМ всередині галузі для спільного розуміння ключових аспектів; - розширення переліку функцій РПМ в залежності від формату залучення в орган.

Наша потужна команда радників різного рівня (Міністра, голів ОДА та ОР, міських голів та громад) розповість вам мету нашого створення з перших уст, ми поділимось усіма нашими цілями та найближчими планами. А головне, що ми представимо нашу команду засновників та її експертизу. Для об'єднання це важливий крок, адже вже зовсім скоро ми оголосимо про національний набір членів спільноти. Це змога для вас поспілкуватися з нами відкрито, а для нас - це можливість залучити до команди найкращих з найкращих у наших цільових аудиторіях.

Під’єднуйтеся до онлайн спілкування на сторінках ГО “Нацоб’єднання радників з питань молоді” (https://www.facebook.com/youthcounselors ) та ГО "Освітньо-аналітичний центр розвитку громад" (https://www.facebook.com/ngocrh ) о 14:00 годині 22 червня.

Подія у Facebook: https://fb.me/e/3hbYfapSY


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі