На цю тему можна було б багато чого сказати, написати, але… Але ось такі настанови давала одна бабуся, яка прожила своє життя гідно та праведно, своїй онуці. Проте такі слова стосуються не лише її, а й всіх людей. Авторка невідома, подано майже без змін.

Пам’ятаю, як бабуся казала: «Дівчинко моя, в твоєму житті будуть натовпи тих, хто захоче якомога болючіше вжалити і сильніше вкусити, – це від заздрощів, бо є люди, які бояться і ненавидять все те, що перевершує їх.

Будуть натовпи тих, хто стане розпускати плітки, плести інтриги, – це від безсилля, бо всі ці оцінювачі, судді та народні кати, які намагаються навісити ярлики і бірки, бажаючі судити тебе і твоє життя – ніхто і звати їх ніяк.

Ці люди, які засуджують, вони живуть на узбіччі чужого життя, тому що нічого не добилися у власному.

І будуть натовпи тих, хто спробує тебе наслідувати. Це нормально.

Одні будуть завжди тебе ненавидіти і лізти зі шкіри геть, щоб зачепити. Інші почнуть влаштовувати огидне шапіто, стрибаючи як мавпочки на мотузочках, стануть лицемірити, лестити, підлабузнюватися і запобігливо заглядати в очі, щоб домогтися розташування заради вигоди.

Треті стануть втиратися в довіру, однією рукою тримаючи хліб за спільною вечерею, а іншою – гострити ножі для твоєї спини. Четверті будуть висловлювати свою всебічну думку, дзявкаючи слідом з-під кожного забору, так і не наважившись подивитися в очі при зустрічі.

Запам’ятай одне. Кожен, хто буде точити сокиру для твоєї голови, рано чи пізно пізнає істину про те, що як багато собак гавкало на Місяць, і ні одна його не вкусила.

Кожен, хто захоче стати тобою, по дорозі до цього зламається, бо ні у кого з них не буде ні твого таланту, ні твого характеру, ні твого розуму, ні твоєї краси.

Тому, щоб щось створювати, потрібно щось з себе представляти. А якщо немає ні своїх мізків, ні почуття власної гідності, тільки й залишається, що брати чужі думки і чужий стиль, видаючи їх за свої, розписуючись у власній безсилості.

Поважай себе.

Обходь негатив, щоб не забруднитись. Нехай деградують за твоєю спиною. Йди вперед. Будь собою, – твоя сила в твоїй індивідуальності, ніколи в ній не сумнівайся. Вкладай в себе. Розвивайся. А якщо все ж «зачепить» – сядь. Випий кави. Видихни. Відпусти. Посміхнись і йди далі.

Нехай ненавидять, заздрять, наслідують, обговорюють, копіюють. Людям потрібні легенди, і ти народжена, щоб нею стати».

Сьогодні, згадуючи її слова, я говорю собі:

  • Сядь. Випий кави. Видихни. Відпусти. Йди далі!!!

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #віктор аверкієв
Коментарі

Опілля квас ціни iPhone 14 Pro в Одесі, Україна

Статті

Інтерв'ю
Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади
13:58, 21 Квітня, 2024

Голова Андрій Смаглюк розповів про актуальне і наболіле Кременецької громади

Блоги

ТОП новини тернопільщини: