Благодійний фонд Ігоря Гуди передав у Запоріжжя допомогу бійцям і населенню

25.05.2022 09:10   Джерело: TeNews
Опубліковано : Катерина Богуславська

Благодійний фонд Ігоря Гуди передав допомогу для бійців і населення, на прохання запорізьких волонтерів. Відправили ліки, їжу для дітей і дорослих та засоби гігієни.

Про це повідомила заступниця голови фонду Ліна Прокопів: 

«Найбільша цінність – це можливість підтримати й допомогти!

null

Війна забрала у багатьох право на нормальне життя, а в декого взагалі – й дім. Тому ми просто не маємо права залишатися осторонь, не маємо права не реагувати на виклики і потреби.

null

Днями до нас звернулися волонтери з благодійного фонду «Об’єднання волонтерів Запоріжжя» та волонтерського центру «Паляниця» із проханням допомогти із медикаментами, засобами особистої гігієни, дитячим харчуванням, продуктами харчування.

null

Все необхідне спрямовують на потреби Збройних Сил України, переселенців та соціально-незахищених верств населення.

null

А тепер отримали фотозвіт! Все доставили-передали!

Дякуємо всім, хто до цього дотичний!

Віримо в наші Збройні Сили і перемогу України!

Особлива подяка за допомогу Rhein-Dnipro

www.ukraine-soforthilfe.de

Доставку та сортування організували Руслан Щерба, Алла Крамер та заступниця Голови Благодійного фонду Ігоря Гуди «Твори добро» - каже Ліна Прокопів.

null

Представники благодійного фонду Ігоря Гуди впевнені, що спільна праця наближує перемогу України.

null

«Три місяці війни в Україні. Три місяці боротьби і розуміння того, що ми сильні тільки тоді, коли разом! Об’єднанні однією метою – здолати ворога і здобути свободу для своєї Держави . Благодійний фонд Ігоря Гуди «Твори добро» щодня працює задля перемоги», - пишуть представники фонду у мережі Facebook.nullnullnull 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews