«Я Толік, приїхав за «шишкою»: наркоманом, якого зловили у Рівному, виявився син чиновника з Тернопільщини

13.05.2022 22:05   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно
Наркоманом, якого зловили у Рівному, виявився син чиновника з Тернопільщини.

19 березня 2022 року, “Тернополяни” писали, що у місті Рівне, бійці територіальної оборони зловили Толіка з Тернополя, який приїхав за наркотиками.

Чоловіка зловили у полях в приватному секторі та почали розпитувати звідки він і чого по полях ходить у Рівному.

“Я Толік, приїхав за “шишкою”, – відзначив на імпровізованому допиті молодий чоловік. – Приїхав до друга Льоні, він тут з Рівного. А тут опинився, щоб взяти “шишку”. Не дзвоніть до дружини – вона вагітна, не дзвоніть до мами – в неї тиск. Подзвоніть до Льоні”.

Сьогодні з’ясувалося, що тим самим Толіком з Тернополя виявився – Анатолій Макаревич, син голови БЮТ у Шумському районі та заступника міського голови Шумської ОТГ Олександра Макаревича.

Крім того, що син чиновника їздив у сусідню область за наркотиками у військовий час, то стало відомо, що Анатолій Макаревич був записаний у місцеву територіальну оборону.

Хоча за словами його знайомих, Анатолій просто рахувався там, адже жодного дня не був ні на блокопсті , ні на чергуванні, ні на патрулювання міста чи вулиць.

Як стверджують джерела “Тернополян”, після інциденту з наркотиками, Анатолія Макаревича попросили підписати контракт в ЗСУ, щоб уникнути кримінальної відповідальності за наркотики.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews