Віктор Аверкієв

Віктор Аверкієв

кореспондент, м. Теребовля

Заклик до пращурів Землі Української

30.04.2022 08:05   Джерело: TeNews
Автор : Віктор Аверкієв

В українців здавна є така практика – ходіння до Роду, до своїх предків. Важливо знати, хто вони були, відчувати їхню підтримку. Ось і нині, в час московської навали, українці звертаються постійно до Бога з молитвами та пращурів своїх про допомогу. Але лише гуртом, в єдності це звертання подумки(адже вже давно вчені доказали, що думки і прагнення матеріальні) принесе позитивний результат.

Родове дерево в українців посідає особливе місце. Вважається, що доля кожної людини залежить від способу життя її предків. Наші пращури давно впливають на те, що відбувається з кожним з нас.

Існує дуже сильна молитва, але в той же час не існує жодних обмежень на її прочитання. Тому підносити її можна будь-коли, коли в душі виникне така необхідність. Текст молитви є універсальним. З нею можна звертатися до Вищих Сил, а можна згадати конкретного Святого, на допомогу якого ви розраховуєте. «Закликаю Вищі Сили Небесні на допомогу себе. Прошу почути моє щире прохання та прийти до мене на допомогу. Прошу вас благати Господа Всевишнього дарувати благословення своє Рабам Божим (імена родичів, або всього роду Українського). Нехай захистить він їх від бід та нещасть, нехай укриє їх під покровом своїм святим від горя та злого погляду, нехай під крилами своїх Ангелів Хранителів будуть вони захищені від ворогів та заздрісників. Нехай наповняться душі їхнім добром і процвітанням, щоб у здоров'ї вони перебували. Амінь».

Текст заклику до пращурів наших:

«Триває вирішальна битва..., закликаймо пращурів наших на допомогу!

Я стою на Землі своїй і звертаюся до всіх мертвих Роду свого від трипільців до героїв-повстанців ОУН – УПА !

Кличу Предків Кровних моїх!

Закликаю Рідню по Духові!

Призиваю всіх вірних Землі Української!

Хто ходив добрим господарем по Землі цій, де я ходжу тепер - Встаньте непохитною стіною перед ворогами нашими!

Хто пив колись Воду, що живить тепер мене і дітей моїх - Налийте Силою народ мій, щоб змити ворогів наших!

Хто дихав Повітрям вільним під небом України - Підійміться до нас і розвійте на попіл ворогів наших!

В чиїй душі палав Вогонь, іскри котрого у серці моїм - Повстаньте і спопеліть ворогів наших!

Ріде мій! Предки мої!

Закликаю вас сьогодні, в час біди і небезпеки! Гляньте на нас! Почуйте заклик нащадків ваших! Повстаньте силою нашого Духу! Благаю вас про поміч! Встаньте поруч із народом моїм до бою!

Примножте Силу нашу і Славу свою! Допоможіть вистояти і перемогти у цій битві!

До Перемоги!

Хай буде так!»

null

null

null

null

 

 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі