На підтримку України: музикантка з Тернополя взяла участь у концерті в Литві

20.04.2022 11:55   Джерело: TeNews
Опубліковано : Марта Сахно

Концерт був частиною урядової програми "Каунас і Каунаський район – культурна столиця Європи 2022".

У межах програми "Каунас і Каунаський район – культурна столиця Європи 2022" у Старому Запішкасі неподалік Каунаса відбувся концерт на підтримку України. Про це повідомила журналістка LB.ua.

Колектив, до складу якого увійшли двоє українських і четверо литовських музикантів, виконав два секстети Дж. Брамса. Ініціаторкою дійства стала скрипалька Барбора Валюкявічюте.

Опісля основної програми українські музиканти Олександра Васильєва (скрипка, Київ) та Софія Савчук (альт, Львів) та литовські Барбора Валюкявічюте (скрипка, Каунас), Арнас Кароліс Кмеляускас (віолончель, Вільнюс), Юргіс Юозапайтіс (альт, Вільнюс) та Повілас Якунскас (віолончель, Вільнюс) виконали "Мелодію" Мирослава Скорика – у пам’ять про жертви війни в Україні.

null
Фото з мережі Інтернет

Через особливості локації кількість глядачів була обмеженою, вільних місць у храмі, який слугує концертним залом, не було. Виступ литовсько-українського колективу транслювався у Facebook. 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі