Віктор Аверкієв

Віктор Аверкієв

кореспондент, м. Теребовля

Одна розповідь бійця «Азову»

14.04.2022 12:58   Джерело: TeNews
Автор : Віктор Аверкієв

Про Україну та її національно-визвольну боротьбу з московськими окупантами сьогодні знає весь світ. Ну, а батальйон «Азов» признав той світ самим боєздатним. Азовці  спільно із ЗСУ вже півтора місяця здійснюють оборону Маріуполя, наносячи окупантам значних втрат в техніці і живій силі. Москалі його бояться не згірше пекельного вогню, навіть рахують пришельцями з космосу. І дійсно, в умовах, в яких воює «Азов», майже неможливо вижити, не те, що відбивати ворога, але наші хлопці з криці те роблять якісно.

Ось, що розповів один із тих Героїв, а записала те пані  Ольга Назарова. Можливо трохи жартівливо, але досить правдиво.

«Взяли в полон пораненого орка. Я йому накладаю турнікет, перев'язую рани - ну, все роблю, як треба, красиво. А потім показую на шеврон «Азова»:

- Дивись, у кого ти в полоні.

Орк в шоці. Якраз приїхали військові медики, забирають його в госпіталь. Він відразу починає скаржитись:

- Я бил в плєну у Азова! Харашо, что ви мєня забіраєтє.

А медик відповідає:

- Не переживай, ти попав в хороші руки. Ми – «Правий сектор».

Орк обмочився втретє».

Дякуємо ЗСУ! Сьогодні весь світ признав, що український батальйон «Азов» – жива легенда.

Коментар від автора: Якщо той полонений москалик таки повернеться додому(тут необхідно поставити великий знак ?), то напевно до кінця своїх днів буде вихвалятися, що був у полоні в «Азова» та «Правого сектора», а про мокрі штани, зрозуміло ж – ні слова. Є ще два варіанти його долі: Або йому одразу дадуть орден героя росії, або відразу стратять.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.
Джерело: TeNews  

Коментарі